O firmie

Szanowni Państwo,

W Głuchołazach, malowniczym mieście na Opolszczyźnie, tuż przy granicy z Czechami, rękawiczki produkuje się już ponad 100 lat. Tradycje te kontynuuje obecnie firma FAREX Group Sp. z o.o.

Dzięki znakomitej załodze (zatrudniamy 70 osób) jesteśmy znani z wyrobów najwyższej jakości. Specjalizujemy się w produkcji wszelkiego rodzaju rękawiczek, począwszy od szerokiego asortymentu letnich i zimowych, przeznaczonych na rynek, po rękawiczki specjalnego przeznaczenia, takie jak rękawice przeciwwibracyjne dla pilotów, czy rękawice przeciwuderzeniowe dla policji. W produkcji korzystamy z najwyższej jakości materiałów, zarówno krajowych jak i importowanych.

Nasza roczna produkcja to około 100 tys. par rękawiczek.

Naszą markę docenili już klienci eleganckich sklepów w całej Polsce, a także odbiorcy specjalni, tacy jak MON, MSWiA, Bundeswehra, strażacy i leśnicy. W celu zadowolenia naszych klientów stale rozwijamy myśl technologiczną, współpracując z instytutami naukowymi cywilnymi i wojskowymi. Dzięki temu jesteśmy w stanie wdrożyć do produkcji najnowsze technologie i materiały, często innowacyjne w skali europejskiej.

Zapraszam do współpracy handlowej.

Lucyna Gliwa

© 2024 EuroFarex.pl projekt i programowanie © rysie.com